+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Обробка портретів. ідеальна шкіра

Обробити портрет на фотографії у багатьох викликає дикий шок, а в інших тихий трепет. З чим це пов'язано? Можливо, видалення вад на шкірі обличчя допомагає відобразити вашу красу, але ... Буває, що необхідно приховати вік, зробити фотографію більш акуратною, в повному розумінні завершеною. Умілі майстри нашої асоціації зможуть підкреслити привабливість портрета, додадуть фарбам нового життя. Ця сторінка присвячена професійної ретуші портретів та створенню ідеальної шкіри без "косяків"

Раніше я згадав, що бувають так звані «косяки» або, якщо сказати по іншому, ляпи. Коли професіонал береться за ретуш фотографії, то в машину фотошопа потрапляє все: все що бачимо неозброєним поглядом, відпочивши, потім озброєним. Але як би не намагався звичайна людина, тільки наближається до азів майстерності ретуші, безсумнівно, потрапить в капкан так званих ляпів. Начебто зробив все точно так само, але портрет, шкіра ... все не те, виглядає не дорого; ця фотографія не викликає почуттів заздрості чи творчих переповнень.Це відбувається з двох причин: не вистачає навичок і в достатній мірі не приділяється увагу дрібницям, ну а також банального почуттю смаку.

Професійний ретушер при необхідності торкнеться всі аспекти ретуші, як технічної, так і художньої. Щоб поліпшити фото її потрібно піддати певним маніпуляціям. Для ретушера не має значення, де була зроблена фотографія, на кінцевий результат може і вплине, але в цілому немає. Ідеальний варіант, коли фотографію зробив теж професіонал, виставив світло, підібрав ракурс і ГРИП. У такому випадку ретушерові є, де розгулятися. Але не біда, якщо фото зроблено на любительську камеру і не був врахований баланс білого. У кінцевому рахунку, шкіру почистимо, розгладити, віддаймо відсутніх квітів, подрісуем де потрібно тіні, приберемо червоність, відблиски, переосвітлення, при необхідності замінимо фон і, якщо того зажадає замовник, то і від зайвої ваги позбавимо в мить.

Обробка портрета до стану ідеальної шкіри, але так щоб не залишилося слідів фотошопу - це мистецтво яким ми володіємо досконало! Жанр портрет сам по собі складний, враховуючи тонкість передачі емоційного позиву, будь то драма або радісні стан. Передати подальшу глибину задуму ретушерові з нашої команди допоможе тільки досвід і професіоналізм. Тільки так! Передати подальший задум, а не вставити туди уривок з п'єси «о, як гламурненько».Ретуш особи в обробці портрета займає першорядне місце. Адже саме ця ділянка фотографії проходить сім кіл пекла. Такі як чищення шкіри міліметрік за міліметром, використовуючи частотне розкладання, прорисовкой світлотіней, і навіть не цураємося від пластики (але тільки там де вона дійсно необхідна)На цьому сайті ви знайшли людей чиє покликання зробити світ красивішим і нам не важливо, який портрет: офіційний, великий, для нас ретуш це техніка демонстрації нової культури у творчості. Ми можемо зробити з ретуші портрета майже все. Стилізувати під рекламний бренд, облагородити під журнал по високим вимогам будь індустрії моди фешн, б'юті, довести обробку портрета під необхідний вам стиль.

Наше робота - це не тяжка праця, це копітка праця. І слова тут не причому: це за нас може сказати наше портфоліо. Адже портфоліо, як відбиток пальця - він неповторний!