+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Журнальна глибока high end ретуш

Ретуш фотографій - це основний компонент хорошого підсумкового продукту - якісного фото, так як без обробки, фото давно перестали бути привабливими, вабливими очей. Існує велика кількість варіацій ретуші і того, як же, власне, зробити це саме фото унікальним. Як це працює? Обробка фотографії, дозволяє робити оригінальні, незабутні образи, додати в них новизни або, наблизити до потрібного стилю. Варіацій і стилів ретуші безліч, але сьогодні ми докладніше розповімо про High end ретуші.High end ретуш - це новий крок у володінні фотошопом, новий крок в обробці фотографії. Ця ретуш називається журнальної глибокої портретної, так як використовується для ретушування портретів, перетворення яких, можуть бути зовсім несподіваними і колосальними, якщо ви того хочете. Така обробка вимагає особливого мастерстува, необхідно досконало володіти фотошопом. Так само стане в нагоді знання світла і тіні, що допоможе вибудувати композицію, розподілити акценти і зробити фото завершеним або за бажанням, додати спецефекти або змінити фон. High end ретуш - це складний, але вкрай корисний інструмент в руках ретушера, що вимагає, в свою чергу, вмілого звернення.

Якщо ми візьмемося переводити «high end» - у нас вийде «високоякісний», однак це не охоплює весь спектр слів, яке допомогли б розібратися, що ж це таке і яким буде ефект після послуг професійного хай-енд ретуші. Тут підійдуть слова «цілісний», «закінчений» так як фото набуває зовнішній вигляд і характеристика арт-об'єкта. Воно стає унікальним, набуває лиск, непересічність. Можна сказати, що фотографія набуває нове життя, після такого роду ретуші. Хай-енд обробка фотографій може абсолютно все: підкреслити, висловити певні емоції, зробити атмосферу або змінити її, - тобто досягаються будь-які цілі. High end - це вирішення завдання 21 століття в журнальній глибокої обробки фотографій, як зробити фото самобутнім, наповнити його яскравістю та емоціями. Це нові можливості, реалізовані в навичках майстрів.Професійна журнальна high end ретуш, як і будь-яка інша має свої особливості, але незважаючи на це майстри нашої студії готові до будь-якого рівнем складності обробки і готові до найважчим завданням по даному стилю ретуші знімків.

Професійна high and ретуш актуальна в сфері фешн, вона дозволяє надати фотографії завершений вигляд, тобто обробка проводиться дуже ретельно, опрацьовуються всі деталі й акценти, будь-які дрібниці, - таким чином втілюється ідея. High and ретуш застосовується з метою редагування портретних фотознімків, тому є актуальною для друкованих видань, таких, як глянцеві журнали, модельних агентств і фірм, що займаються рекламою та піаром.Найголовніша тонкість такого виду обробки фотографій, полягає в складності її реалізації, журнальна глибока high end ретуш передбачає використання великої кількості інструментів, для досягнення поставленої мети і безлічі ефектів. Результат залежить від вихідних знімків і поставлених завдань. Крім усього, хай енд ретуш використовує комплексні інструменти обробки фотознімків, а не полягає в банальній обробці деталей, таких як виправлення шкіри моделі, зміна форми очей, губ і так далі. В даному випадку, майстер виконує об'ємну роботу, яка крім витрат розумових, вимагає і тимчасових витрат, тобто не може бути швидкою, на швидку руку.

У рідкісних випадках, які можна назвати винятковими, high end ретуш вимагає використання інших методик обробки фотознімків, наприклад, фотомонтажу, такі послуги актуальні для рекламних кампаній, глянцю і деяких сайтів.Що стосується вартості послуг з обробки журнальної глибокої хай-енд ретуші то вона абсолютно пропорційна витратам сил і часу на те чи інше фото, саме тому вартість обробки фотографій вирішується виходячи з поставленої мети.Серед наших переваг, і переваг наших майстрів ретуші, ми можемо виділити наступні. На сьогоднішній день наша студія - це величезний механізм, в якому кожен виконує свою роль чітко вірно і злагоджено, ми працюємо, як годинник. Ми - команда, що складається з професіоналів у своїй справі, яка дорожить своєю репутацією, а професійний досвід і колектив дозволяють нам брати будь горизонти і, працювати з будь-яким рівнем складності обробки фото. Так само ми вважаємо своєю перевагою пунктуальність, так як будь-яка людина, що має відношення до сфери фотографії знає, що виконання замовлень до дедлайну, а не після - високо цінується, і на жаль, нерідко порушується усіма, ким тільки може порушуватися. Наші ж майстри гарантують виконання роботи в строк, який в свою чергу буде обговорений заздалегідь, так як для кожної окремої ретуші може знадобиться свій термін, залежить від складності та поставлених завдань.

Ми допоможемо вам у розробці концепції глибокої high end ретуші і в наданні будь-якого роду консультацій замовникам :)