+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Обтравка фотографій під замовлення

Що таке обтравки фотографій і для чого вона потрібна? Таке не знайоме слово для звичайних людей і таке близьке і жаргонне для людей просувають свою продукцію через рекламу. Це технічний термін «обтравки фотографій в фотошопі», використовуючи відсікання, ви видаляєте весь задній план, фон, із загальною картинки, залишаючи тільки необхідний об'єкт, а сам фон замінюєте білим або залишаєте порожнім. Така процедура просто необхідна для інтернет магазинів, коли гортаєш каталог з товаром і дивлячись на фотографію не відволікатися на плескатися море позаду моделі. Обтравки фотографії з повним видаленням фону потрібна для подальшого монтажу, часто цим користуються журнали (друковані видання) або друкарні, коли створюють брошури.

Як це зазвичай водиться наші клієнти знають, що замовити обтравку фотографій в Харкові, Києві, Україні чи Росії це не надто складно, на даний момент з'явилося безліч майстрів, які із задоволенням взялися б за цю справу. Але ось у чому маленький, але значний нюанс, багато ретушери використовують зручні для цієї справи інструменти фотошопа, але не кожен належною мірою професіоналізму працює над обтравкой фотографій інструментами пера і альфа каналів для чистого і професійного видалення фону із зображення. Наша асоціація знає вимоги по обтравки фотографій в фотошопі і при наборі персоналу на цю посаду, ми відстежуємо, як і чим користується ретушер. Для нас важливо щоб фон не просто був вилучений, а при необхідності були домальовані елементи, які після обтравки загубилися, наприклад, тінь, частково волосся і багато іншого.Так само не зайвим буде сказано, що при обтравки фото за бажанням клієнта, ми торкаємося кольорокорекцію і віддаємо фотографію в будь-якому форматі, в jpeg, tiff або psd з маскою шару або векторної маскою. Доступність ціни на обтравку фотографій і легкість спосіб замовлення, а так само божевільна продуктивність 100 кадрів в день. Виконання будь-яких абсолютно завдань, виділення напівпрозорих елементів, обведення хитрих багато колірних елементів, створення таких.

Наш кропітка ручна праця по абтравке фотографій в фотошопі завжди залишається в ціні за наш професіоналізм і терміни виконання замовлення. Звертайтеся в нашу асоціацію і якщо у вас залишилися питання по обтравки фото, зв'яжіться з нашими консультантами по телефону вказаною в контактах, і він з радістю відповість на них. Бажаємо благополучних клієнтів, позитивних відгуків на ваші творіння і рівних рук ретушерів!

Обтравка фотографій. Ціна

Вартість обтравки фотографій на замовлення залежить від багатьох факторів. Кінцева ціна обрізки фотографій розраховується з кількості, складності та термінів. Наприклад, якщо у вас всього пару фото на наоднородном фоні, звичайно ж вартість може бути великий. Але ціна на обтравку студійних фотографій на будь-якому однотонному фоні (нехай навіть з дефектами і вадами) буде досить недорога: від 5 до 15 грн за фото . Так що ця послуга буде як не можна до речі для професійних фотографів, яким не хочеться проводити години за комп'ютером і монотонною роботою. Крім цього за дуже символічну оплату (за умови кількості фото більше 30) ми можемо зробити базову кольорово і світло корекцію

 

Приклади обтравки фотографій на замовлення і цветокорреціі