+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Ретуш в стилі Beauty & Fashion

Beauty & Fashion (Б'юті і фешн) фотографія - це одні з найпопулярніших жанрів у світі сучасної моди, які ваблять нас своєю красою та елегантністю. Жанр Beauty (Бьюти) як правило більше підкреслює барвистість і ідейну насиченість майк-апу, а не унікальні риси та індивідуальність самої моделі. Це «краса» чистої води, на якій фотограф і ретушер намагаються передати зовнішню, показну привабливість, витонченість рис і вигинів, точність і красу ліній макіяжу, закінченість образу.

Fashion (Фешн) фотографія - це фото втілення сучасних ідеалів моди, епохи глянцю і гламуру, яка почалася в результаті справжнього буму в сфері моди в післявоєнній Італії з її нескінченними показами рret-а-рortе, популяризацією реклами і розквітом фоторемесла. Це елегантність, спокусливість, барвистість, а іноді навіть зухвалість образу ... На відміну від Beauty (Бьюти) стилю вона створена для відображення та підкреслення краси стилю, одягу та аксесуарів, і так само не концентрується на передачі внутрішнього стану моделі.

Звичайно ж для створення якісних фотографій в обох стилях фотограф проробляє просто титанічну роботу у виборі локацій, які б розкривали і працювали на додаток ідеї зйомки, підборі загального стилю макіяжу, зачіски, обежде та аксесуарів, установці професійного гармонирующего з образом світла, підборі ракурсу і вдалому «пострілі» фотоапарата в потрібний момент, а, як результат, створення ідеального образу моделі, який би тонко відображав суть і ідею всієї постановки ... Але не менш важлива постобработка на відповідному рівні. Це як заключна точка у всьому цьому гиганская процесі.Ми зовсім не хочемо сказати, що фотографи, які до нас звертаються, нічого не вміють робити в фотошопі. Ні! Налаштувати експоніровку, додати різкість і усунути шуми, поліпшити контрастність ... Усунути прищики і дрібні зморшки, прибрати тіні під очима і почервоніння, підрівняти фігуру, позбавитися від явних дефектів на фотографії ... Змінити фон, налаштувати колірну насиченість фотографії, додати ефектів ... З популяризацією курсів ретуші фотографій і неймовірною кількістю безкоштовних якісних майстер-класів в мережі, це може практично кожен. Інше питання «ЯК» і «НА ЯКОМУ РІВНІ»!

"Де ж фотограф знайшов таких чудових моделей з ідеальною шкірою? Як же йому пощастило!"

Обробити фотографію зі збереженням текстури - одна з найбільш кропітких завдань. Особливо важливим це ставати на портретах у стилі Beauty (Бьюти). Іншим, важливим питанням, є пластика «в міру», яка зберігає і підкреслює правильним риси обличчя. Іноді також необхідно грамотно вирізати зайві предмети з фотографії, видалити стирчать волоски із зачіски, щоб вона акуратно і гармонійно виглядала. З усім цим впораються на ура професійні ретушери нашої Асоціації за допомогою пера і графічного планшета.Зіпсувати гарну фотографію, Ососбенно в стилі Beauty & Fashion (Б'юті і фешн) - це питання пари секунд. Зробити її досконалою - годинник кропіткої праці в талановитих руках. Саме ці руки ми готові надати вам за досить символічну оплату :) Журнальна глибока HI-END ретуш в будь-яких стилях і напрямках ... Все це до нас!

Так само варто розуміти, що економія на якісному візажі і перукаря, або стиліста в Fashion (Фешн) зйомці, призведе до того, що гонорар ретушера буде дорівнює вартості двох-тих Майк і зачісок. Тому готуючись до зйомки забудьте слова «я сама непогано фарбуюся / зачісуюся» або «потім в фотошопі підправиш»