+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Художня обробка фотографій

Обробка фотографій - це ціла культура, яка стрімко набирає обертів. Одним з таких віянь моди стала художня обробка фотографій. Чому такий спосіб ретуші став популярним? Почасти до цього завжди прагнули всі фотографи, надати картинки художності, так званої глибини. Багато художників передавали задум, через полотно і фарби, в епоху цифрових технологій художня ретуш - це саме та віддушина для фотографів і захоплені обличчя клієнтів, коли вони бачать себе оточеними в казку.

Ніж звичайна ретуш відрізняється від ретуші художньої? У звичайній ретуші використовують в основному технічну її частина, тобто чистка шкіри обличчя, корекція кольору і багато інших процедури, та б зберегти природність і прибрати надмірності. У свою чергу художня ретуш - це в основному тонування фотографії, зробити з фотографії картинку. При тонування фото уваги приділено дрібницям. Наприклад, як впаде світло, який тон світла на шкірі та волоссі, промальовування світлотіней гри фарб в різних місцях зображення.Художня обробка фотографій робить картинку видовищною, знімаючи напруги від цифрової прив'язки і залишаючи ваше дітище залишатися стильним, яскравим дзвінким за кольором. Необмежені коригування з кольором відкриває шлях для справжнього художника, в якому творчість не обмежує рамки цифрового століття.

Ваші весільні фотографії стануть чарівними після художньої ретуші, все заграє новими фарбами. Краще безлічі слів один раз поглянути на наше портфоліо і оцінити різницю, між звичайними фотографії та фотографіями з художньою обробкою. Прості фотографії на тлі художніх виглядають прісно в прямому і приносних сенсі. Наші ретушери зможуть передати настрій вашого фото і зробити його по істині дорогим для вас, тому що в ньому буду нотки саме тієї душевної, яких не вистачало.

На цьому все про художню ретуш. Вдалих вам знімків, рівних рук при обробці, всім миру і добра.

Завжди ваша, команда ретушерів!