+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Професійна ретуш фотографій: приклади до і після

* Наведіть курсор на зображення, щоб побачити оригінальну фотографію (якщо JavaScript вимкнено на вашому комп'ютері, працювати не буде)

Необхідність хорошого портфоліо зустрічається повсюдно від сфер послуг до модельного бізнесу. Портфоліо, в перекладі з італійської означає папка з документами. Тобто папка з чимось важливим. Фотографії - це зокрема і є ті самі документи, які необхідні для тієї чи іншої справи. Що й казати, як важливо знайти хорошого майстра по ретуші, фотографа, візажиста ... Людей, які власне і працюють над створенням креативного та якісного портфоліо.Більшість клієнтів створюють портфоліо вперше, і абсолютно закономірно, те, що більшість з них не особливо мають уявлення про процес, і про результат створення портфоліо, стало бути - зовсім не готові до зйомки. Завдання фотографа і візажиста, грамотно пояснити, що робити, яку позу вибрати, як сісти, як стати, направити, і зробити комфортним процес. Вигідно подати себе - ще одне майстерність, яка фотограф повинен пояснити вам для портфоліо, де ваші плюси, які потрібно підкреслити, і десь нефотогенічна моменти, які потрібно сховати, для максимально гармоніюють знімків. Щоб години, в які може затягнутися процес зйомки, здалися хвилинами, які пролетіли настільки стрімко.

У будь-якому процесі може траплятися брак часу, чи ще якісь нюанси, до того ж завжди є похибки в самих фото, незначні, але видимі на вихідних фото. Все це можна поправити за допомогою візажиста, який, як правило присутня в студії саме для таких моментів, щоб поправити все, що може. Заломи на одязі, що вибився локон, змінити колір губ. Але абсолютно за кожною дрібницею встежити не виходить, та й відволікати клієнта від процесу, на який потрібно налаштовуватися - не найбільш вдала ідея. Потрібний ритм і настрій на роботу в команді, на результат не можна злякати, тому, що на налаштування, як правило, витрачається сила-силенна сил, коштів і часу. Що в свою чергу - зайве і абсолютно не потрібно стомлення, як для фотографа, так і для моделі. Це не кажучи, про те, що час гроші, стало бути студія і робота команди потребує продовження, і додає нашому улюбленому клієнтові зайві витрати. Ми цього не хочемо, для цього необхідна професійна ретуш.

Професійна ретуш, приклади якої ви бачите у нашому портфоліо, впорається з будь-яким завданням, від вибився з копиці волосся локона, до зміни відтінку шкіри, так як часом світло впливає на передачу кольору. Будь-які нюанси зовнішності, відблиски, прищики, або зморшки - за вашим бажанням, все може бути візуально видалено зі знімків у вашому портфоліо нашими ретушерами. Наприклад, професійні моделі, трохи краще інших замовників, знають, як важливо знайти правильного професійного ретушера для портфоліо. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що успішна модель, це на 50% вдале портфоліо. У свою чергу, вдале портфоліо робота групи професіоналів, де фотограф, гример і ретушер на рівних. Часом до них приєднується стиліст або костюмер. Тобто в загальному і цілому - це робота ваша і команди, де кінцева мета - ідеально зняте і відретушувати портфоліо.Створення портфоліо дуже зручно для більшого числа людей, як творчий професій, так і не дуже - для фотографів, фотомоделей, дизайнерів та багатьох інших, це можливість в знімках надати і передати потрібний контент у вашому баченні, те, що ми і допоможемо вам зробити. Успіх багатьох самодостатніх людей заснований на високопрофесійному портфоліо, яке, допомагає працювати, а часом знаходити клієнтів або замовників для придбання чи продажу чого-небудь. Важливим фактором у цій справі є вибір команди і синхронізація цілей з ідеями :) Дуже часто, портфоліо - це запорука успішної операції або вигідного контракту.

Там, де працюють професіонали - немає місця амторам.

Довіртеся нам;)