+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Пропозиція для фотографів

Як показує практика обробка фотографій займає в 2-3 рази більше часу, ніж сама фотосесія. Ні для кого не секрет, що більшість популярних фотогафии, які завалені роботою, вже давним давно не займаються цим рутинною справою. По суті фотограф - це публічна особа. Йому в першу чергу потрібно займатися піаром, витрачати багато часу на зустріч із клієнтами, генерації ідей для нових проектів, рекламу, ну і звичайно ж на ретельну підготовку і проведення фотосесій. Це те, що ніяк не вийти перекласти на чужі плечі. А ось ретуш ... Можна просто лише знайти відповідального ретушера і продуктивно співпрацювати тандемом.

Або ж навпаки. Ви можете бути талановитим фотографом, але не до кінця освоїти всі тонкощі роботи в АДОБ фотошоп; або у вас виникла геніальна ідея фотосесії, але ви не знаєте як відполірувати до блиску вашу фотографію за коштами ретуші; або ваші клієнти готові доплатити за ретуш окремих фотографій у стилі Фешн і Б'юті ... Ну або саме банальне: у вас лишком багато роботи і ви не встигаєте здати в термін деякі проекти ... Варіантів, як ви бачите, маса, а вихід один : вам потрібен ретушер!Саме це і послужило основною ідеєю створення Асоціації ретушера України. Її засновник в першу чергу фотограф і постійно стикався з проблемою пошуку ретушерів. Спершу потрібно знайти вільних в даний момент обробників, перевірити їх якість, потім проконтролювати час виконання обробки, щоб не затримувати передачу готових фотографій клієнтам, хвилюватися не загуляв вони з вашим авансом ... І ще є ціла купа пунктів, які доводитися тримати в голові . Але ж як іноді хочеться просто здати фотографії зі зйомки і бути на 100% впевненим, що все буде зроблено точно в строк і з чудовою якістю; просто підняти трубку, передати замовлення і отримати бажане!Так ось, саме за це ви платите гроші нам. Менеджер відповість на всі ваші питання і прийме замовлення, а наші ретушери оперативно втілять в життя будь-які ваші побажання. Спробуйте один раз на дрібненько замовленні і, запевняємо вас, ви будете звертатися до нас знову і знову !!!

Стабільну якість, високий рівень професіоналізму, відповідальність, художній підхід і почуття смаку, відправка очікуваного результату в обумовлений термін ... Це лише верхівка айсберга на що сконцентровано увагу нашої команди.

Основне наше напрямок - це не "урвати" грошей з пари фоток, а пошук постійних клієнтів і довгострокове співробітництво. Тому ми докладемо всіх зусиль, щоб ви були задоволені результатами і, переконавшись у перевагах роботи з нами, поверталися до нас знову і знову. Замовлення за замовленням ми будемо не просто намагатися "тримати планку", а ще й задобрювати вас знижками та подарунками. Ми в змозі запропонувати вам більше, ніж ви очікуєте :)