+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Пропозиції

У сучасному світі фотографії, неосяжне кількість фотографів, яке розширюється в геометричній прогресії. Це прибутково, це "не запорошений". Так що ж відрізняє хорошого фотографа від поганого? Прагнення створити оригінальний твір мистецтва, оригінальне фото. Як і кількість фотографів, ростуть можливості програм для редагування фото - цифрових редакторів. Велика різноманітність стилів обробки фотографій, які надають індивідуальні характеристики кожного фото. Додають відсутню, і збавляють зайве. Цифрові редактори фото найкращі помічники фотографа: головне вміти ними користуватися :)

Якщо ви хочете відредагувати пару фотографій із сімейного архіву, ми з радістю зробимо це і врахуємо всі ваші побажання >>>

Для фотографів ми приготували ще більш "смачне" пропозицію. Повірте, ми не обійдемо увагою можливість співпраці на постійній основі і запропонуємо вам особливі умови. Деталі можете подивитися тут >>>

Команда професіоналів Асоціації ретушера України пропонує вам ретуш будь-якої складності і в будь-яких стилях. Ми постійно шукаємо нові обличчя і стежимо за останніми тенденціями ретуші. Щоб трохи допомогти вам розібратися в термінах ми детально описали кожен стиль ретуші, щоб ви могли спілкуватися з ретушером на «спільною мовою».

Найбільш поширені стилі обробки фото: у стилі «Esquire» (Есквайр). Саме відомий однойменний журнал і фотограф Мартін Шоллер поклали початок цьому стилю, своїми запам'ятовуються портретами. Розмитість, світлові відблиски, гра світла, що відбивається в зіницях моделі, сміливі відтінки призводять до сміливого вирішення і оригінальному фото. Бентежачись і позбавивши будь-яких шаблонів цей стиль. Зробивши його вишуканим і оригінально підібравши кольори, можна сказати, що цей стиль підходить стильним, так би мовити 'up to date' людям.Відмінні риси обробки в стилі «Esquire» (Есквайр) - це самобутня, оригінальна постановка світла і малої глибинної різкості. Ключові складові такого ряду фотозйомки - це відстань фокуса від 100 міліметрів і світлосила 2,8. У разі відсутності обладнаної фотостудії, під цей стиль, можна скористатися графічним редактором, виділивши райдужку очей. Надавши блиск і виділивши тіні під очима. Налаштуйте різкість, додайте бреддінг. Вуаля, стильна й оригінальна фотографія в стилі обробки «Esquire» (Есквайр) готова. Насолоджуйтесь;)

Підемо далі, тепер ми розповімо вам про такому стилі обробки, як «Instagram» (Інстаграм). Цей стиль обробки універсальний і безвідмовний прийом, щось змінити за допомогою світла і кольору фільтрів. Що дозволяє зробити фото яскравіше і цікавіше, за допомогою простих інструментів, таких як фільтр, що допомагає додати фарб, яскравості, індивідуальності обробці, і в своїй простоті не має рівних. Цей прийом допомагає на 100% поліпшити якість знімка.

Наступний стиль називається «Pin-up» (Пін-ап). Метод неперевершено підходить для обробки жіночих портретів. Метод заснований на обробці в стилі популярних раніше листівок, в однойменному стилі «Pin-up» (Пін-ап), на яких часто були зображені яскраві і зухвалі дівчата, ваблять відвертістю. Стиль яскравий і сміливий. Це одна з найбільш вигідних можливостей, зробити знімок сміливим і оригінальним, додавши йому самобутності.

Наступним буде стиль «Ретро». Запропонована стилізація в ретро стилі, допомагає домогтися ефекту, ніби знімки були зроблені фотоапаратами іншого покоління, раннього. Саме тому в цьому стилі переважає абсолютно не яскравість, йому притаманні м'які кольори. Ретуш такого плану майже завжди передбачає переклад фото в ретроспективну чорно-білу гаму.

Наступним стилем обробки фото, про який ми трохи розповімо, буде «Vintage» (Вінтаж). На відміну від попереднього стилю, цей увазі ретроспективу без відриву від сучасності. Витончено-елегантний стиль використовується для створення фотографій з тонким стилем. Ретуш в такому стилі зробить будь-яке фото гідною прикрасою домашнього альбому.

«Pop-art» (Поп-арт). Стиль поп-арт використовується для різних фото. Знімки стилізують під роботи відомих художників, які займалися і творили в цьому стилі. Даним методом підкреслюється загальна образність фотознімків, деталі губляться. Знімок залишається елегантним і цілісним, без відволікання на дрібні деталі, що вже оцінено тисячами цінителів даного стилю;)

Стиль «Vanil» (Ваніль). У цьому стилі переважаючими якостями є додання зображенню якоїсь нечіткості, теплих і м'яких тонів, які не тиснуть і не провокують. Стиль абсолютно точно гармоніює з весільними фотознімками, ніжно, м'яко підкреслюючи трепет і ніжність кожного фото. Можна сказати, немає стилю більш підходящого для обробки фото ніжного характеру, таких як народження первістка або одруження ....

Наступний стиль «Glamour» (Гламур).Асоціації, які мимоволі з'являються з цим словом, щось блискуче, оригінальне, барвисте, розкішне. Помпезне і креативніше, дороге. Так от все це і є опис нашого наступного стилю. Фотографія оброблена в цьому стилі підходить, як для розміщення у себе в альбомі або соціальної мережі, так і на передовиці глянцевого журналу. Всі переваги зовнішності, в такій обробці, копітко підкреслюються ретушером.

Про стиль «Beauty» (Б'юті). Цей стиль робить акцент на красі моделі, яка завжди підкреслена макіяжем. Тобто макіяж стає головним акцентом. Це сьемка великих планів, де акцент на очах і губах моделі. Відмінність цієї зйомки, від скажімо, портретної - це глянець, який чарівно повинен бути присутнім. Стиль поширений для створення особистих портфоліо моделей і глянцевих видань.

«HDR» (ШДР) - це стиль обробки, розрахований на те, щоб вловити всі відтінки спектру, так як навіть найкращі фотокамери не зможуть виконати цього. Фото, оброблені в такому стилі, стануть більш насиченими, динамічними, кольорові переходи більш плавні й акуратні. Що в свою чергу зробить акценти на кольоровій динаміці фото. За підсумком фото повинно вийти дійсно професійно обробленим.

Стиль «Fashion» (Фешн) - це робота над створенням акцентів елегантності, витонченості, натяку, обіцянки на щось прекрасне ... Ніжні відблиски, переходи, корекція кольору і багато іншого обов'язково доб'ється цього ефекту. І готова фоторобота, буде виглядати як справжній витвір мистецтва, і як в будь-якому об'єкті мистецтва, в ньому так само буде загадка ...

Стилізація «Swag» (свого) це те, що винайдено для роботи з молоддю. Так як молодіжні фотосесії і фото деколи вимагай чогось кричущого, з ряду геть. Як кажуть, молодість не терпить, молодість не чекає. Так що даний стиль обробки покликаний додати провокації в фото, хлюпнути так би мовити, від душі. Фото має бути стильним і кричущим, часом сексуально кричущим. Все, що виходить за рамки і все, чим дихає юність зібрано в цьому стилі обробки - емоції, свіжість, виклик.Обробка фото в клубному стилі, це ще один спосіб додати фарб і позитиву в класичне фото з нічних клубів та вечірок. Спецефекти відмінно допомагають впорається з завданням «прикрасити фото».

Наступний стиль, заповідати наш список, стиль «Vogue» (Вог). У цьому стилі акценти мають робитися, як ніби воно повинно відправиться на конвеєр обкладинки модного журналу. М'яка гра світлом підкреслює переваги зовнішності моделі та купає її у ніжності. Цей стиль додасть фоторобіт шарм, навіть новачкам дозволить побачити себе на фото, як професійну модель;)

Все це і не тільки вміє робити наша команда на найвищому рівні, в чому ви можете переконатися самі, глянувши на наше портфоліо.

Бажаємо вам приємного перегляду і чекаємо ваших замовлень;)