+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Асоціація Ретушерів України

Іноді ми зустрічаємо фотографії, які просто манять нас до себе і зачаровують погляд. Не важливо де вони: в просторах інтернету, в рамках на стіні, на вуличних бігбордах або в барвистих глянсових журналах. Але чи достатньо для такої фотографії лише таланту фотографа і моделі? Безумовно, цей тандем відіграє найважливішу основоположну роль. Але абсолютно будь-яка фотографія потребує ретуші. Додати контрастності для соковитості кадру, зробити корекцію для передачі настрою, прибрати зайві дрібниці ... Іноді навіть таких простих речей буває достатньо щоб отримати шедевр. А вже якщо говорити про повноцінну глибокій обробці фотографій, то практично будь-який навіть самий нудний кадр можна перетворити на цукерку! Прибрати зморшки, додати гламурний рум'янець на щічках, скорегувати фігуру, видалити дрібні, а іноді навіть великі дефекти, світлотіньовим малюнком додати виразності портрету ... Це і багато іншого вже давним давно доступно в чудо-фотошопі. Головне, вміти ним користуватися! Як раз таки з цим ми вам з радістю допоможемо :)

Отже, покінчивши з лірикою, приступимо до справи. Ми не яка-небудь "шарашкіна контора", ми - Асоціація ретушера України. Кожен член нашої команди не просто встановив фотошоп у себе на компі і пройшов десяток відеоуроків (а повірте послуг таких "ретушерів" в Україні достатньо). Ми професіонали у своїй справі. Адже обробка фотографій кропітка праця і вимагає професійних навичок.

Звичайно ж ви можете знайти ретушеров- "умільців на всі руки", які кидаються на будь-яку підробіток. Причому абсолютно не важливо на скільки вони хороші саме в цій галузі. Стилів і підходів у професійній ретуші фотографій безліч. Наша позиція і головна ідея асоціації: розділяй і володарюй! Кожен з нас гарний у своїй справі. Хтось уміє пакетно ретушувати весілля, передаючи настрій і красу цієї хвилюючої дати. Інші талановиті в обробки портретів і, як це прийнято зараз називати, глянсовою ретуші. Треті можуть копітко зробити ретуш для предметної зйомки каталогів одягу, їжі або різних аксесуарів ... У кожному разі, довіривши роботу нам, ви можете не хвилюватися за результат. Наш менеджер грамотно розподілить роботу і в точний термін ви отримаєте бажаний результат.

Зіпсувати гарну фотографію - це питання пари секунд. Зробити її досконалою - годинник кропіткої праці в талановитих руках. Саме ці руки ми готові надати вам за досить символічну оплату :) Журнальна глибока HI-END ретуш в будь-яких стилях і напрямках ... Все це до нас!

Різниця між глибокої та звичайної ретушшю

Отже, давайте розберемося чим же відрізняється глибока журнальна ретуш (наприклад в найпопулярніших на сьогоднішній момент стилях Beauty & Fashion) від звичайної?Для початку це витрачений на неї час.
Якщо середню ретуш однієї фотографії професійний ретушер може зробити за 10-20 хвилин, то на Hi-end ретуш може знадобитися більше трьох годин.

Ручна обробка і ніяких плагінів.
Використання плагінів, які «середнім арифметичним» зачищають на їх погляд проблемні ділянки фотографії, звичайно ж істотно спрощують життя ретушерові, але, в силу своєї не досконала, можуть наробити істотних «ляпів» на вашому шедеврі.Кольорокорекція «з розумом»
Як не смішно це визнавати, але для більшості горе-ретушерів, обробка фотографії полягає лише у відкритті якогось нехитрого екшн-редактора та накладення пари-трійки ефевктіков з диким переконтрастом, вирви око квітами, природно, з модним фіолетовим тонуванням і, не дай бог, рамочками з голубами або квіточками ... Якщо вам подобатися все вищеперелічене, то з величезним жалем змушені визнати, що наш творчий погляд, смак, честь і гідність не дозволить взятися за такий непомірна праця :)
Ну і звичайно ж ретельність і копіткість процесу.
Працюючи з методом частотного розкладу, ми коригуємо кожну зморшку, вручну прорисовуємо тіні, які будуть гармоніювати саме з даним кадром, покроково працюємо з кольором ... Це і багато іншого дозволяє зробити фотографію ідеальної якості, яка буде виглядати соковито і реалістично, наче так було знято спочатку.

Наша команда