+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

Контакти


Ми доступні за адресою: Україна, м.Харків
м.Советская або Історичний музей, пл.Конституції 26

Kyivstar: (+38-097) 770-49-41
Vodafone: +38 (066) 732-33-35
Email: office@retouch.com.ua

 

На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитися з нашими пропозиціями в сфері професійної ретуші фотографій і подивитися портфоліо, в якому ми перетворюємо деколи самі пересічні кадри на справжні витвори мистецтва.

Справа в тому, що найчастіше просто знімок не може передати в собі тієї чарівної атмосфери, яку ви в нього вкладали. Саме грамотна професійна ретуш фотографій може розставити потрібні акценти, підкреслити емоційну наповненість, згладити деякі дефекти або прибрати зайве, надати кадру унікальність і оригінальність.

Якщо вам сподобалися наші приклади і ви хотіли б розпочати співпрацю, зверніться до нас за допомогою форми зворотного зв'язку, розташованої нижче, або зателефонуйте. Ми завжди будемо раді проконсультувати вас. Сподіваємося що наша співпраця буде довгим і продуктивним!

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Ви висилаєте нам фотографію в максимальному дозволі на пошту
З вами зв'язується наш менеджер для уточнення деталей і вам призначається ретушер, який максимально якісно може відретушувати ваші фотографії
Ви складаєте технічне завдання (ТЗ), погоджуєте всі побажання щодо ретуші вашої фотографії
Менеджер оголошує вам ціну і терміни здачі фотографії
Після отримання авансу в розмірі 50% ваш ретушер приступає до роботи
В обумовлені терміни ви отримуєте фотографію в маленькому дозволі на вашу пошту
Якщо вас все влаштовує, ви оплачуєте решту суми
І отримуєте відретушовані фотографії в повноцінному розмірі
При великих замовленнях, довгострокового співробітництва і пакетної обробки ми надішлемо вам безкоштовно одну будь-яку вашу фотографію в професійній ретуші, щоб ви змогли оцінити нашу якість