+38 (066) 732-33-35
office@retouch.com.ua

ЧОМУ НАШІ КЛІЄНТИ ОБРАЛИ НАС

7 вагомих причин В НАШУ КОРИСТЬ


МИ ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
В якому б місті Ви не жили, ми зможемо Вам допомогти з ретушшю фотографій будь-якої складності. При цьому, запевняємо вас, Ви істотно заощадите свій дорогоцінний час і гроші.

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
Прищики на шкірі? Вади у фігурі? Пересвет або недосвет на фото? Тьмяність? Просте рішення - зверніться до нас, ми знаємо що з цим робити.

Ретуші фотографій - ЦЕ 70% УСПІХУ
Чи давно ви зустрічали сучасну фотографію, яка хороша і без фотошопу? Навіть якщо ваша відповідь «Так», вишліть її нам і ми доведемо вам що з ретушшю вона стане ще краще!

Ми спеціалізуємося на будь-яких видах РЕТУШІ
Робота в команді дозволяє нам якісно виконувати практично будь-яке побажання клієнта. Додання глянцевого шику та блиску, підкреслення окремих деталей фотографії і створення будь-яких ефектів - все це нам під силу.

ОПТИМАЛЬНІ ЦІНИ
Крім українського ринку, ми співпрацюємо із зарубіжними партнерами з багатьох країн Європи та Америки, але для всіх російськомовних замовників ми залишили такі «українські» ціни.

ЗДАЧА РОБОТИ В ТЕРМІН
Набридли фотографи-ретушери, які постійно затримують здачу фоток? Ми тримаємо репутацію нашого імені і не допускаємо таких промахів.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ - НАШЕ ДРУГЕ Я
Наша робота завжди передбачає конфіденційність. Ми не пересилаємо третім особам ваші фотографії і не викладаємо без вашої згоди страшні вихідні коди в портфоліо. Ви можете нам довіритися.